MISCELLANEOUS / Technica / Cash register 8584529
nr 858 4529
CASH REGISTER
National, old, wear, damages.
National, modell äldre
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday November 11 2013
at 20:38:24
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr